HISTORICKY PRVNÍ TURNAJ IGRÁČKŮ NA VÝBORNOU.....!!!!!!

09.12.2013 07:55

V neděli se odehrál první historicky první turnaj Igráčků v soutěži. Přesto že spousta lidí hraje fotbal u nás spíše pro zábavu, tak na palubovce to nebylo vůbec poznat a některé kombinace měli opravdu futsalové parametry. Do soutěže jsme nastupovali proti neznámému soupeři FC Killers Lovosice. Pro Igráčky velká neznámá. Proto byl úvod spíše opatrný.Avšak jen do té doby než padl první gól... bohužel do naší sítě... 1:0 pro Killers... Poté jsme soupeře mačkali jako citron a výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. Nechtěli jsme polevit a pořád jsme soupeře mačkali jenže po našich chybách soupeř nemilostně trestal a tak byl poločas 3:1 pro Killers. Do druhé půle jsme vlétli jako uragán a dvěma brankami srovnali skóre. A v tom přichází poprvé v dnešním dnu "time out" od našich trenérů Otta, Nergl... Pokyn zní jasně - "JDEME NA VÍTĚZSTVÍ, po zisku míče půjde kili (brankář-pzn redakce)do pole a budeme hrát bez brankaře s pěti hráči na soupeřově polovině. Bohužel nebo bohudík na tuto variantu nedošlo. Po zisku míče se povedla hezká kombinační akce, po které se nám minutu před koncem podařilo vstřelit vítěznou branku na 4:3. Jupíííííí první výhra a první body do tabulky.

Branky - Míra Prágl 3, Jarda Šturm 1,

Druhé utkání jsme nastoupili taktéž proti neznámému soupeři kterým byli Mšené Lázně. Také do tohoto utkání jsme nastoupili s respektem a důkazem je poločasový výsledek 1:1. K vidění byl celkem pohledný futsal z obou stran ale nějak ne a ne padnout branka... To jako by nás nakoplo.. zjistili jsme že máme i na tohoto soupeře a v druhé půli se doslova strhli brankové hody. Krásné kombinační akce často končili v síti bezmocného golmana Mšena. Postřeh redakce byl zlepšený výkon v útočné fázy a proměňování šancí. Výsledek 9:2 a další body do tabulky... jsou tohle ti Igráčci z přáteláků ptali se diváci... odpověď - samozřejmě :-)

Branky - Míra Prágl  4, Jarda Šturm 3, David Horyna 1, Martin Petrželka 1 - Do teď vidím jeho nekompromisní dělovku na zadní tyč :-)

V pořadí třetí a poslední utkání jsme odehráli proti CF LOVOSICE.... Tomuto týmu jsme měli co vracet jelikož v přátelském utkání jsme jim podlehli o gól. Náš tým ale nastupovalů do tohoto utkání bez respektu a povzbuzeni o předchozí dvě výhry jsme šli opět za svým. A poločasový výsledek byl hodně smírný pro tým z CF. 4:1 pro Igráčky. Druhý poločas se osměli všichni z týmu a halvním motem " dej gól nebo pojedeš na víkend za Helmutem". To jako by povzbudilo všechny v týmu a střelecky se začali prosazovat snad všichni hráči. Skóre 11:3 a další tři body do tabulky...

Branky - Jarda Šturm 3, Voborský Michal 1, Petrželka Martin 1, Žampach Pepa 1, Kotora Martin 1, Horyna David 1, Novotný Jakub 1, Míra Prágl 1, Jakub Sláma 1,

Výsledkem je krásných 9 bodů - skóre 24:8 a první místo v tabulce po prvním turnaji. Takovýto snový začátek si přál a věštil snad jen CAPTAIN JAJDA :-)

A co o prvním turnaji říkají organizátoři se můžete dočíst zde..... SOUHRN PRVNÍHO KOLA OD KOMISE.doc (29184)

Na fotografie su můžete podívat v naší fotogalerii. Na útržkové video z naší hry se můžete podívat zde ...https://www.youtube.com/watch?v=T1JVZH7ozks